Darmowa dostawa powyżej 50zł!

BESTSELLERY

Nowości

Promocje

Kategorie

ciało
twarz
dla mężczyzn
akcesoria

Kosmetyczna Paczka – pielęgnacja skóry w harmonii z naturą

Zapraszamy Cię do wspólnej podróży po świecie przyrody. Z Kosmetyczną Paczką odkryjesz tajniki codziennej pielęgnacji w zaciszu domowym. To, co nas wyróżnia, to produkty oparte wyłącznie na naturalnych recepturach. Dbamy o to, aby w naszym asortymencie znalazły się wyłącznie kosmetyki pochodzenia roślinnego, które w swoim składzie nie zawierają substancji syntetycznych, sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. Dlatego oferujemy produkty, wytwarzane tylko na bazie starannie wyselekcjonowanych składników. Wszystkie kosmetyki są efektem pracy doświadczonych kosmetologów i technologów. Przebadane dermatologicznie i potwierdzone certyfikatami jakości dają gwarancję bezpieczeństwa. Dzięki temu codzienna pielęgnacja stanie się prawdziwą przyjemnością.

Naturalna pielęgnacja prosto z Polski

Wybieramy dla Ciebie to, co najlepsze. Czas na celebrowanie tego co naturalne, łączy się z poszanowaniem rodzimych, lokalnych produktów. Dlatego w Kosmetycznej Paczce znajdziecie kosmetyki do codziennej pielęgnacji, pochodzące wyłącznie od polskich producentów. Lokalne marki kosmetyczne wyróżniają się całą paletą wyjątkowych mieszanek roślinnych, które idealnie sprawdzą się do każdego rodzaju skóry. Produkcja z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa, doskonały skład oraz ekologiczne opakowania to gwarancja wysokiej jakości polskich kosmetyków.

Kosmetyki dla niej i dla niego

Stworzyliśmy to miejsce z myślą o Tobie, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Chcemy zadbać nie tylko o Twój wspaniały wygląd, ale też dobre samopoczucie. Bogata oferta naturalnych kosmetyków dla kobiet sprawi, że Twoje ciało będzie zadbane i zrelaksowane. Codzienna pielęgnacja jest nie tylko domeną płci pięknej. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz również produkty przeznaczone dla mężczyzn. Otaczaj się naturą dzięki bogatej ofercie kosmetyków do pielęgnacji twarzy oraz ciała dla kobiet i mężczyzn, które umilą codzienne rytuały piękna.

Poznaj moc kosmetyków organicznych

Dla tych, którzy cenią sobie ekologiczne metody pielęgnacji, polecamy serię kosmetyków organicznych. Bazujące na roślinnych ekstraktach produkty bio są nie tylko najbardziej skuteczne, ale też bardzo łagodne dla wymagającej i problematycznej skóry. Zawdzięczamy to starannie dobranym składnikom, pochodzącym wyłącznie z upraw organicznych. Kosmetyki te są całkowicie bezpieczne. W ich składzie nie znajdziesz substancji syntetycznych, sztucznych barwników, konserwantów czy silikonu. Kosmetyki organiczne wytwarzane są w zgodzie z naturą. Nie są testowane na zwierzętach, a ich produkcja nie powinna negatywnie wpływać na środowisko.