Mawawo - producent kosmetyków naturalnych

CO marka mówi o sobie: Mawawo Natural Cosmetics tworzy zespół chemików i kosmetologów. To co najważniejsze, co zbudowało naszą markę, konkurencyjność i przede wszystkim Wasze zaufanie, to praktyka i połączenie wiedzy z wielu dziedzin nauki. W Warszawie przy ulicy Puławskiej znajduje się nasza siedziba, w której codziennie wykonujemy szereg konsultacji, zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych, uczymy jak pielęgnować skórę o różnych potrzebach. Każdego dnia, od początku istnienia firmy Mawawo, słuchamy, obserwujemy, szukamy rozwiązań, łączymy różne techniki i technologie, aby skutecznie pomagać Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją skóry, od wrażliwej i reaktywnej do tej ze skłonnościami do przetłuszczania się oraz dojrzałej. Każdej, również takiej, którą trudno sklasyfikować. Mamy regularny kontakt z naszymi Klientami, słuchamy ich opinii, prowadzimy obserwacje, sprawdzamy, czy i jak szybko wystąpiła poprawa stanu skóry. Tak właśnie powstały naturalne kosmetyki Mawawo. I dlatego trwało to tak długo.

Dlaczego produkujemy kosmetyki naturalne? Ponieważ uważamy je za skuteczniejsze i przyjemniejsze w użyciu. Wśród naszych produktów znajdziecie kosmetyki produkowane ręcznie, wegańskie, nierafinowane, z wysoką zawartością naturalnych składników aktywnych.

Czy za wszelką cenę dążymy, aby nasze kosmetyki były w 100% naturalne? Nie. Przede wszystkim mają być skuteczne, praktyczne i bezpieczne. Dbamy o bardzo wysoką zawartość składników naturalnych, ale tam gdzie jest to konieczne, używamy składników syntetycznych. To właśnie odpowiednia kierunkowa edukacja, doświadczenie zdobyte w światowych i międzynarodowych koncernach, codzienna praktyka i duże grono wiernych Klientów, pozwalają nam na wytwarzanie wartościowych kosmetyków, bez względu na panującą modę.

 • Promocja!

  Mawawo

  ANTYPERSPIRUJĄCY ŻEL DO STÓP 75ml

  23,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  ENZYMATYCZNY KREM DO STÓP 75ml

  23,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  KREM Z KWASEM TRANEKSAMOWYM 30ml

  107,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  WIELOFUNKCYJNE SERUM DO TWARZY 30ml

  95,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  WYGŁADZAJĄCA MASKA DO WŁOSÓW (200ml)

  31,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  Algowa Esencja Tonizująca (100ml)

  31,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  Krem naprawczy z ceramidami (30 ml)

  107,20 
 • Promocja!

  Mawawo

  Krem z kwasem laktobionowym

  107,20 
 • Mawawo

  Kwasowy peeling do skóry głowy (150ml)

  64,00 
 • Promocja!

  Mawawo

  Lotion do atopowej skóry głowy z problemem łupieżu 75ml

  44,80