Mawawo – producent kosmetyków naturalnych

Mawawo Natural Cosmetics to marka, tworzona przez zespół chemików i kosmetologów. Stawia ona na praktykę i połączenie wiedzy z wielu dziedzin nauki. Siedziba marki znajduje się w Warszawie, przy ulicy Puławskiej – specjaliści każdego dnia wykonują szereg konsultacji, zabiegów kosmetycznych i kosmetologicznych. Uczą także, jak pielęgnować skórę o różnych potrzebach. Najważniejszym celem marki jest pomoc Klientom w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją każdego rodzaju skóry – od wrażliwej, po dojrzałą. Marka słucha opinii swoich Klientów i prowadzi obserwacje – tak właśnie powstały kosmetyki Mawawo.

Kosmetyki Mawawo – odpowiedź na potrzeby skóry

W ofercie marki znajdują się kosmetyki naturalne, produkowane ręcznie, wegańskie, nierafinowane, z wysoką zawartością naturalnych składników aktywnych. Mawawo stawia na produkcję przede wszystkim skutecznych, praktycznych i bezpiecznych produktów z wysoką zawartością składników naturalnych.

W sklepie Kosmetyczna Paczka znajdziesz takie kosmetyki, jak sera, peelingi, maski do włosów niskoporowatych i średnioporowatych Mawawo.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.