Kosmetyczne zestawy prezentowe — podaruj to, co najlepsze!

Chcesz zrobić wyjątkowy prezent bliskiej osobie? Zależy Ci na tym, aby obdarowany był zadowolony z upominku? Zdecyduj się wręczyć mu wspaniały zestaw prezentowy kosmetyków naturalnych! Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, dlatego starannie selekcjonujemy dostępny asortyment. Właśnie dlatego zaopatrzysz się u nas w eleganckie zestawy pielęgnacyjne do ciała i twarzy. To uniwersalna i gustowna niespodzianka, która trafi w gusta Twoich bliskich, bez względu na ich wiek.

Postaw na naturalną pielęgnację

Dając komuś prezent, bez względu na okazję, chcesz podkreślić troskę, jaką otaczasz tę osobę. Dlatego właśnie zestawy prezentowe naturalnych kosmetyków są świetnym wyborem! To preparaty, które w swoim składzie posiadają bezpieczne składniki. Nie działają drażniąco na skórę, a wręcz przeciwnie! Decydując się na takie produkty, możesz zapomnieć o zaczerwienieniach, czy alergiach. Zapewnij swoim bliskim to, co najlepsze, a będziesz mieć pewność, że będą Ci wdzięczni za ten gest.

Znajdziesz u nas zestawy kosmetyczne takich marek jak: Hagi, Mokosh, Unit4men, Hagi Baby, Needit Nature i wiele innych 🙂

 • Hagi Baby

  HAGI ZESTAW DO PIELĘGNACJI CIAŁA OD 1. DNI ŻYCIA

  199,00 
 • UNIT4MEN

  Unit4Men Zestaw barberski Citrus&Musk

  229,00 
 • UNIT4MEN

  Unit4Men Zestaw pielęgnacyjny Citrus&Musk 75ml

  165,00 
 • UNIT4MEN

  Unit4Men Zestaw regenerujący CITRUS&MUSK

  149,00 
 • UNIT4MEN

  Unit4Men Zestaw Rewitalizujący

  229,00 
 • CLOCHEE Zestaw Anti-age

  Clochee

  CLOCHEE Zestaw Anti-age

  267,00