O mnie

Klika słów o mnie ?

Pomysł na utworzenie KOSMETYCZNEJ PACZKI zrodził się z mojego głębokiego przekonania o cudownych możliwościach tkwiących w naturze. Ta wiedza, połączona z kosmetyczną pasją, zdecydowała o założeniu drogerii z wyjątkowymi tylko polskimi kosmetykami naturalnymi.

Z wykształcenia jestem kosmetologiem. Miłość do kosmetyków, poznawania ich składów i nauki o nich z dnia na dzień rośnie co raz bardziej. Swoją wiedzę o składach, surowcach z których stworzone są różne produkty poszerzałam na studiach inżynierskich z chemii kosmetycznej. Uwielbiam zgłębiać swoją wiedzę. Ciągle wyszukuje nowych kosmetyków, aby móc je między sobą porównać i sprawić by w mojej ekodrogerii były tylko te najlepsze, godne polecenia. W moi sklepie znajdziesz same najlepsze produkty, zanim pojawią się na stronie są testowane przez mnie i moich najbliższych. Pragnę pokazać ten cudowny świat kosmetyków i zapoznać Cię ze swoją największą pasją. Zawsze jestem do Twojej dyspozycji. Służę dobrą radą i pomocą w doborze odpowiednich kosmetyków w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb.

KOSMETYCZNA PACZKA to połączenie moich marzeń i urzeczywistnienie planów. To miejsce, gdzie chcę dzielić się moją wiedzą, ale przede wszystkim produktami przygotowanymi w oparciu o najlepsze składniki.

Kosmetyki naturalne są tym, co szczerze kocham i na nich się znam. Poza zakupami, zapraszam Cię do kontaktu gdybyś chciała/chciał o coś spytać, poprosić o radę czy po prostu pogadać.

Pozdrawiam serdecznie,

Weronika

ŻONA I MAMA I Przedsiębiorca