Handy Lab – producent kosmetyków naturalnych

Co marka o mówi o sobie:
Myśl o tym, by stworzyć autorską markę skupioną na pielęgnacji dłoni wraz promowaniem artystów, wspieraniem słabszych, angażowaniem ekspertów z różnych dziedzin życia nie zrodził się zupełnie przypadkowo. Zawsze miałam potrzebę działania i tworzenia, w szczególności w przypadku ważnych dla mnie idei. Uważam, że dbanie o siebie to podstawa na której tworzy się troska o innych i o nasze otocznie.

Handy lab. powstał z potrzeby przywrócenia zmysłowi dotyku jego znaczenia. Zmysłami doświadczamy świata, odkrywamy jego piękno, budujemy relacje, jesteśmy obecni. Jest kluczowy dla procesu nawiązywania i pogłębiania relacji z drugą osobą. Dotyk to dłonie. A świadoma pielęgnacja dłoni to handy lab. Handy lab to nie tylko wyjątkowe produkty, to też idee, dzięki którym możemy sprawić, aby życie było pełniejsze. Naturalna i świadoma pielęgnacja dłoni, wsparcie tych, którzy są w trudnej sytuacji psychologicznej, dawanie szansy młodym artystom – w naszym laboratorium szukamy rozwiązań w wielu obszarach naszego życia.

Koktajle zamknięte w rękawicach to autorska mieszanka starannie dobranych składników, to również twój domowy rytuał, podczas którego podziękujesz swoim dłoniom za wszystko, co dzięki nim możesz robić. Wegańska receptura, wygodne rękawice smartphone friendly, rozmiar unisex – tak, twój Mężczyzna też zasługuje na extremalną pielęgnację dłoni – podaruj dłoniom to, co najlepsze.

#GiveMeYourHands. To początek naszej misji, wkrótce pojawią się nowe produkty, które na pewno Cię zaskoczą!

 • Handy Lab.

  HANDY LAB. Świeca sojowa White Winter

  89,99 
 • Handy Lab.

  HANDY LAB. Świeca sojowa Winter Touch

  89,99 
 • Handy Lab.

  HANDY LAB. Maska do rąk Extreme Hyaluron Revitalizin

  24,99 
 • Handy Lab.

  HANDY LAB. Maska do rąk Extreme Retinol

  24,99