organic series

Organic Series – producent kosmetyków naturalnych

W produkcji kosmetyków naturalność nie stoi w opozycji do technologii. Organiczne ekstrakty i substancje aktywne coraz częściej są pozyskiwane z użyciem innowacyjnych technologii, a ich połączenia są poparte rzetelną wiedzą naukową. Doskonałym przykładem na to, że naturalne kosmetyki mogą powstawać w nowoczesny sposób są produkty marki Organic Series. Innowacyjne formuły oraz bogaty zestaw składników aktywnych naturalnego pochodzenia są gwarancją wygładzonej, promienistej cery.

Pielęgnacja w zrównoważonym stylu

Organic Series to marka, o której można powiedzieć, że spogląda daleko w przyszłość. Wiąże się nie tylko z innowacyjnością zastosowanych technologii, lecz także z troską o stan naszej planety. Każdy składnik, który znajduje się w kosmetykach, jest pozyskiwany w sposób neutralny dla środowiska, a proces ich produkcji został zaprojektowany w zrównoważony sposób, dzięki czemu naturalne preparaty powstają bez szkody dla naszego otoczenia.

 • Organic Series

  Nowość

  Organic Series Enzymatyczny peeling do skóry głowy

  159,00 
 • Organic Series

  Organic Series Serum dotleniające 50ml

  199,00 
 • Organic Series

  Nowość

  Organic Series Tonik z kwasami AHA 50ml

  89,00 
 • Organic Series

  Nowość

  Organic Series Trychologiczny szampon przeciw wypadaniu włosów

  119,00 
 • Organic Series

  Nowość

  Organic Series Wcierka hamująca nadmierne wypadanie włosów

  159,00 
 • Organic Series

  Organic Series Peeling do mycia twarzy 200ml

  79,00 
 • Krem do cery trądzikowej (50ml)

  Organic Series

  Organic Series Krem do cery trądzikowej 50ml

  199,00 
 • Organic Series

  Organic Series Krem forte do cery naczynkowej 50ml

  199,00 
 • Krem forte do cery z przebarwieniami (50ml)

  Organic Series

  Organic Series Krem forte do cery z przebarwieniami 50ml

  199,00 
 • Organic Series

  Organic Series Krem Forte dotleniający 50ml

  199,00 

Organic Series – skuteczność w domu i w salonie kosmetycznym

Kosmetyki przyjazne przyrodzie nie muszą wiązać się z niższą jakością czy mniejszą efektywnością - wręcz przeciwnie! Organic Series to profesjonalne produkty pełne wyselekcjonowanych składników aktywnych dopasowanych do szczególnych potrzeb różnych rodzajów cery. Cieszą się uznaniem nie tylko u osób stosujących je w domowej pielęgnacji, lecz także w salonach kosmetycznych. Ich formuły stanowią doskonałe uzupełnienie specjalistycznych zabiegów.

Kosmetyki biomimetyczne – jak wpływają na skórę?

Szczególną cechą marki Organic Series są kosmetyki o innowacyjnej, lamelarnej formule – po aplikacji na skórę naśladują jej naturalne właściwości. Takie działanie przez producenta nazywane jest biomimetyką i ma na celu wzmocnienie działania poprzez lepszy, dogłębny transport składników aktywnych wewnątrz tkanek. W praktyce oznacza to, że preparaty o budowie lamelarnej są innowacyjnym sposobem na wzmocnienie dobroczynnych właściwości składników organicznych – a najlepszym dowodem na to są efekty, jakie przynoszą.