Resibo- polska marka kosmetyków naturalnych

Resibo – producent kosmetyków naturalnych

Resibo- polska marka kosmetyków naturalnych, których opiera działanie na sprawdzonych i naturalnych surowcach. Dba przede wszystkim o bezpieczeństwo i środowisko naturalne. Wszystkie produkty są biodegradowalne oraz wegańskie. Resibo- polska marka kosmetyków naturalnych gwarantuje naturalność produktów na poziomie ponad 96%. Pierwszym produktem w ofercie Resibo był bestsellerowy olejek do demakijażu, a później powstawały kremy do twarzy oraz pod oczy, produkty do pielęgnacji włosów, sera oraz produkty do ciała. Marka wyróżnia się maksymalnie skoncentrowaniem składników aktywnych z wykorzystaniem najnowszej technologii. Resibo przykłada również dużą wagę aby stosunek ceny do jakości był jak najbardziej korzystny. Marka Resibo stawia przede wszystkim na równowagę, biorąc pod uwagę holistyczne podejście do pielęgnacji. Podstawą filozofii marki jest łączenie składników znanych i cenionych od dawna z pojawiającymi się nowościami. Bardzo ważne jest szukanie spokoju i kontaktu z naturą w szybko zmieniającym się i pędzącym świecie. Resibo stawia na jak najwyższą skuteczność przy równoczesnym użyciu naturalnych receptur.

  • Resibo

    RESIBO Safe Sound Serum na końcówki włosów 15ml

    49,00 

Pielęgnacja skóry to niezwykle ważna część naszej codziennej rutyny higienicznej, ponieważ to dzięki niej możemy zapewnić sobie zdrowy i promienny wygląd. Odrobinę magii do naszych codziennych rytuałów z pewnością wprowadzi Resibo – kosmetyki do włosów, twarzy i ciała tej polskiej marki skrywają w sobie solidną dawkę odżywienia. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kremów, serum i innych preparatów, z którymi dbanie o skórę stanie się przyjemnością.

Pielęgnacja prosto z natury

W naszym sklepie znajdziesz pełen przekrój produktów marki, dzięki czemu z łatwością skomponujesz tutaj swój zestaw ulubionych kosmetyków Resibo: serum i kremów do twarzy, peelingów, preparatów do pielęgnacji włosów oraz wielu innych. Każdy z nich ma unikalną recepturę stworzoną na bazie naturalnych składników pełnych wartości odżywczych, które Twoja skóra z pewnością doceni.

Skuteczne i delikatne

Prostota stosowania to jeden z wyznaczników marki Resibo. Krem do twarzy, serum, szampon do włosów oraz każdy inny kosmetyk, który znajdziesz w naszej ofercie ma krótki i konkretny opis, w którym wskazane jest jego zastosowanie. Dzięki proponowanym metodom aplikacji oraz zalecanym połączeniom z łatwością stworzysz wyjątkowy rytuał pielęgnacyjny.

Kosmetyki Resibo są przeznaczone do różnych typów włosów, skóry twarzy i ciała. Każdy z kremów, balsamów, wyspecjalizowanych serum i produktów oczyszczających jest również krokiem w stronę konkretnych efektów, które sama wybierasz. Dzięki nim poznasz wyjątkową moc, jaka skrywa się w roślinnych masłach, olejach i ekstraktach.

Troska o Ciebie i o środowisko

Resibo to marka promująca bliskość natury, która kryje się nie tylko w unikalnych formułach. Ich wyjątkowość polega również na etycznym procesie produkcji – w kosmetykach nie ma składników odzwierzęcych, nie podlegają również testom na zwierzętach. Dzięki temu Twoje ulubione serum czy odżywka do włosów wpasowują się w wegański styl życia. Troska o planetę wyraża się również w opakowaniach nadających się do recyklingu. Pięknym szklanym słoiczkom po kremach do twarzy i peelingach możesz z kolei dać drugie życie w Twoim domu.