Simply More – producent kosmetyków naturalnych

SIMPLY MORE powstało w odpowiedzi na szum informacyjny, który towarzyszy nam przy wyborze kosmetyków. Marka chce być prostą, a zarazem skuteczną odpowiedzią dla codziennej pielęgnacji. Dlatego tworzyli minimalistyczne formuły, kładąc największy nacisk na dobór naturalnych, najwyższej jakości składników, tak by zapewniały Twojej skórze odpowiednie nawilżenie i odżywienie.

Zdajemy sobie sprawę z mankamentów obecnej naturalnej pielęgnacji. Chemicznie brzmiące nazwy składników na etykietach kosmetyków bywają niepokojące i mylące. Naturalna pielęgnacja często kojarzy się nam z ciężkimi i tłustymi konsystencjami. Dlatego stawiamy na proste formuły, najlepsze jakościowo surowce naturalnego pochodzenia i transparentną komunikację. W efekcie naturalne kosmetyki w naszym wydaniu to lekka konsystencja, przyjemna aplikacja i kompleksowa pielęgnacja.

Ale SIMPLY MORE to nie tylko kosmetyki, ale również postawa kształtowana w duchu “less is more”, którą chcemy promować poprzez nasze działania. Ograniczyliśmy ilość materiałów, których używamy w produkcji i podczas dystrybucji. Nasze opakowania zostały zaprojektowane z jednego rodzaju materiału, tak by w całości nadawały się do recyklingu – bez odklejania etykiety. Opakowania posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty oraz zostały wyprodukowane w EU. A wysyłane do Was paczki w całości składają się z papieru z recyklingu. Nie znajdziecie w nich sztucznych wypełniaczy, a ich objętość, jak również pozostającą po nich ilość odpadów. Marka zredukowała to do minimum, aby pozostawiły po sobie możliwie jak najmniejszy ślad węglowy.

 • SIMPLY MORE Ręcznik do twarzy z bambusa

  Simply More

  SIMPLY MORE Ręcznik do twarzy z bambusa

  33,00 
 • simply more krem do twarzy

  Simply More

  SIMPLY MORE Krem naturalny do codziennej pielęgnacji 50ml

  69,00